درباره آبی آسا

 

بي ترديد ابتدايي ترين و در عين حال يكي از مهمترين مراحل هر پروژه ي صنعتي و پژوهشي، شناخت مواد و مصالح مورد استفاده در آن ميباشد. بهترين و دقيق ترين راه براي شناخت حداكثري، استفاده از آزمايشهاي مختلف و ممكن در ارتباط با پروژه يا پژوهش مورد نظر است. بطوري كه در صورت انجام دقيق و چندباره ي آزمايش هاي مورد نياز ميتوان به ارزيابي نسبتا مطلوبي از مواد و مصالح رسيد، كه اين خود سبب به حداقل رسيدن امكان بروز مشكلات در مراحل بعدي خواهد شد. بنابراين امكان انجام تست هاي آزمايشگاهي و ميداني يكي از نيازهاي اساسي براي شروع هر پروژه ي صنعتي و پژوهشي ميباشد. 

با توجه به اين نياز مهم، شركت آبي آسا در سال 1377 با هدف خدمتگزاري به جامعه ي علمي و صنعتي كشور، از طريق برطرف كردن نيازهاي آزمايشگاهي، و در جهت تبادل اطلاعات فني و علمي با برجسته ترين كمپاني هاي دنيا در علوم مختلف شكل گرفت.
حيطه ي فعاليت شركت آبي آسا بسيار گسترده بوده و تجهيز آزمايشگاه هاي مكانيك سنگ، مكانيك خاك، بتن، فولاد، سيمان، قیر و آسفالت، هيدرولوژی، هیدرومتری و ... را در بر مي گيرد. همچنین استفاده از کارشناسان فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر و برگزاری دوره های آموزشی در کمپانی تولید کننده از نکات اطمینان بخش مجموعه ی آبی آسا میباشد که میتواند در زمینه ی مشاوره، طراحی و اجرای واحدهای آزمایشگاهی مورد توجه قرار بگیرد. علاوه بر نکات ذکر شده، ارائه ی گارانتی 3 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش و عنایت به دریافت 85 امتیاز از 100 امتیاز ممکن از طرف سازمان حمایت از مصرف کنندگان در سال 1390، ما را در ارائه ی خدمات بیشتر و با کیفیت تر و در راستای سیاست های مشتری مدارانه ی مدیران شرکت یاری مینماید.
در طی سالیان گذشته با كمپاني هاي معتبر بسياري در زمينه ي تجهيز آزمايشگاه، از قبيل WILDCO(آمريكا)، GLOBALWATER(آمريكا)، GLEN CRESTON(انگلستان)، ZEB MAXAM(آلمان)، Logimine(فرانسه)، Trolex(انگلستان)، ABEM(سوئد)، TLC(آفریقای جنوبی)، TESTCONSULT(انگلستان)، EDIBON(اسپانیا) و شرکت Essa(استرالیا) همكاري صورت گرفته است. همچنین این شرکت دارای نمایندگی انحصاری فروش محصولات کمپانی Matest ایتالیا در ایران میباشد.

 

 

 

پرسنل ما

 

http://aux.iconpedia.net/uploads/1408846278.png http://www.veryicon.com/icon/png/Business/Business%20V2/man.png http://icons.iconarchive.com/icons/dapino/people/512/brown-man-icon.png http://icons.iconarchive.com/icons/dapino/office-men/256/Man-Black-icon.png
پرسنل یک پرسنل دو پرسنل سه پرسنل چهار

توضیح توضیح توضیح 

توضیح توضیح توضیح 
توضیح